strony internetowe lublin

Strona internetowa to szansa na dotarcie do większej ilości osób. Użytkownik w dowolnym czasie będzie mógł zapoznać się z Twoją ofertą, skontaktować się w dowolny sposób i zobaczyć to, co wykonałeś do tej pory. Z pomocą ImpactProject Twoja firma będzie bardziej widoczna w internecie i stworzona w taki sposób, by klient miał pewność, że powierza swoje sprawy w dobre ręce. Jesteśmy tu po to, aby zaprojektować Twoją stronę internetową dzięki której Twój biznes szybciej zaistnieje w sieci.

strony internetowe WORDPRESS

Oferujemy wykonanie profesjonalnych stron www WordPress i HTML. Strona internetowa na WordPress umożliwia stworzenie oryginalnego, ale przejrzystego wyglądu, który zapada w pamięć. Projektowanie stron www na WordPress umożliwia dodanie wielu wtyczek, które ułatwiają zarządzanie całą witrynę. WordPress cechuje prostota konfiguracji, co pozwala na bezproblemowe dodawanie nowych elementów. Witryna wykonana w ten sposób wygląda profesjonalnie, działa płynnie, a ewentualne błędy można szybko naprawić. Oprócz imponującego wyglądu jest użyteczna dla internautów – umożliwia znalezienie potrzebnych informacji i skontaktowanie się z Tobą w krótkim czasie. Strony internetowe WordPress są od razu responsywne, czyli dostosowane do urządzeń mobilnych

Strona www HTML nie ma ograniczeń w strukturze katalogów, można je zaprojektować w dowolny sposób. Co więcej, ładuje się znacznie szybciej, ponieważ nie posiada obciążających ją wtyczek. Strona internetowa HTML jest zapisana w plikach na komputerze i można w łatwy sposób przenieść ją na inny serwer. W przypadku ewentualnych usterek możliwe jest również jej przywrócenie w działającej wersji. Projektowanie strony www HTML daje szeroką możliwość stworzenia indywidualnej strony internetowej pod wytyczne klienta. Układ strony www może być konfigurowany w dowolny sposób zachowując profesjonalny wygląd.

strony internetowe
html

optymalizacja
+ pozycjonowanie
stron www

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron www, dzięki czemu stają się one widoczne dla większej liczby osób i pokazują się wyżej w wynikach wyszukiwania. Usługa optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej sprawi, że Twoja witryna będzie wyświetlana po wpisaniu konkretnych słów kluczowych i fraz, więc użytkownik nie będzie miał problemów z trafieniem pod dobry adres. Optymalizacja i pozycjonowanie nie są działaniami jednorazowymi – analizując ruch na Twojej stronie wiemy jak dostosować ją do potrzeb użytkowników którzy do Ciebie trafiają. Bądź tam gdzie Twoi klienci dzięki długofalowej współpracy.

cechy naszych stron www
certyfikat ssl

Realizując nasze strony internetowe otrzymujesz od nas zabezpieczenie adresu strony certyfikatem SSL. Otrzymujesz pewność, że Google nie wskaże witryny jako niebezpiecznej.

optymalizacja strony

Przeprowadzamy optymalizację strony www aby była ona przygotowana pod kątem późniejszego pozycjonowania. Brak optymalizacji strony www to słabsze przygotowanie pod kątem SEO.

narzędzia analityczne

Chcąc wiedzieć w jakim kierunku prowadzić działania SEO czy kierować reklamy, bezpłatnie podłączamy do Twojej strony internetowej niezbędne narzędzia analityczne - Google Search Console i Google Analytics.

ImpactProject-cechy naszych stron internetowych-cechy stron www

mobilna strona

Przeglądanie stron internetowych na smartfonach jest w dzisiejszych czasach standardem. Miej z nami pewność, że Twoje informacje wyglądają dobrze na każdym urządzeniu mobilnym.

tworzenie treści

Jeżeli nie masz czasu na stworzenie odpowiedniej treści na stronę www - wykonamy to za Ciebie. Opowiedz nam o swoim biznesie a my znajdziemy odpowiednie słowa kluczowe.

opieka nad stroną

Powierz nam usługę administracji Twoją stroną www aby mieć więcej czasu na swój biznes. My będziemy dbać o systematyczne aktualizacje oraz monitoring ruchu w sieci.

copywriting, czyli pisanie
wartościowych treści
pod wyszukiwarkę

Tworzymy teksty na strony internetowe zgodne z SEO. Dzięki temu klient znajdzie rzetelne informacje o oferowanych usługach lub produktach, a firma będzie miała wysoką pozycję w wyszukiwarce. Napiszemy dla Ciebie treść w taki sposób by zainteresować użytkownika i zatrzymać go na dłużej. Jako firma marketingowa wykonujemy strony internetowej wysokiej jakości zawierające dużo treści – to dzięki odpowiednim tekstom na stronie www klient odnajduje Twój biznes. Wyszukiwarka Google jest wyszukiwarką treści, szczególnie takiej gdzie odpowiadamy jak najdokładniej na potrzeby użytkownika. Copywriting na stronie internetowej świadczy o jakości, która w czasie pozycjonowania i optymalizacji witryny umacnia jej pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania.

wybrane realizacje
ABClinical Monitoring Services - Clinical Trial Services in Poland-ImpactProject-strony internetowe Lublin-WordPress HTML
ABClinical
ImpactProject-strona internetowa dla Organic Polska-responsywna strona www Lublin-1000px
ORGANIC POLSKA
ImpactProject-strona www WordPress dla Salonów Optycznych Wrzos w Lublinie-responsywna strona www Lublin-1000px
OPTYK WRZOS
ImpactProject-strona internetowa WordPress dla Vander Elektronarzędzia-responsywna strona www Rzeszów Lublin-1000px
VANDER ELEKTRONARZĘDZIA
ImpactProject-KS Budowlani Lublin-strona internetowa WordPress dla klubu rugby z Lublina-responsywna strona www-1000px
KS BUDOWLANI LUBLIN RUGBY
ImpactProject-Parafia Puchaczów-strona internetowa oraz wirtualny spacer Google 360-1000px
PARAFIA PUCHACZÓW
ImpactProject-strona internetowa Lublin Maj School of English - Szkoła Językowa w Lublinie-1000px
Maj School of English
JASTECH
wyślij teraz swoje zapytanie
Świadomie i dobrowolnie wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych, aby uzyskać odpowiedź na przesyłane przeze mnie zapytanie w formie elektronicznej za pomocą formularza powyżej. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez firmę ImpactProject Sp. z o. o. znajdują się w Polityce Prywatności i RODO.Twoje dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb odpowiedzi na Twoje pytanie na podstawie Twojej zgody(podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
ImpactProject-cennik stron internetowych Lublin WordPress HTML-sklepów internetowych Prestashop WooCommerce-cennik pozycjonowania lublin