sklepy internetowe lublin

Zastanawiasz się jak otworzyć sklep internetowy? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! ImpactProject oferuje stworzenie sklepu internetowego, który sprosta wymaganiom klienta. Przede wszystkim musi być intuicyjny w obsłudze, zachęcać do zapoznania się z asortymentem i dobrze wyglądać. Ważne by był tak samo użyteczny na komputerze, telefonie i tablecie. Wszystkie informacje powinny być odpowiednio wyeksponowane, a proces zakupowy maksymalnie ułatwiony.

sklepy internetowe prestashop

Oferujemy wykonanie sklepu internetowego na Prestashop, który wyróżnia przejrzysty panel administracyjny i wiele funkcjonalności, które ułatwiają zarządzanie stroną. Platforma umożliwia tworzenia kont o różnych uprawnieniach (sprzedawca, administrator) i dodania modułu szybkich płatności PayU czy PayPal. Produkty można pogrupować za pomocą kategorii, tagów i nawiązań do podobnego asortymentu. Prestashop stale aktualizuje oprogramowanie i pozwala na działania SEO, co poprawia pozycję sklepu w wynikach wyszukiwania. To świetny wybór dla początkującego i średnio zaawansowanego biznesu.

Sklepy internetowe Woocommerce z Lublina, które są w pełni kompatybilne z WordPress. Najważniejsze cechy takiego sklepu www to prosty interfejs i intuicyjne zarządzanie ceną, zdjęciami i opisem produktów. Ułatwia analizowanie zaległych zamówień i stanów magazynowych, posiada także statystyki sprzedaży. Woocommerce pozwala na wygenerowanie oferty promocyjnej w formie wiadomości e-mail oraz stworzenie kodów rabatowych czy bonów. Sklep umożliwia również zrobienie zakupów bez rejestracji, a także sprzedawanie produktów wirtualnych, takich jak kursy, poradniki i bilety. Podczas konfiguracji strony dostępne są liczne szaty graficzne, ale motyw można stworzyć od zera według własnych potrzeb. Sklep na Woocommerce jest stale rozwijany i wzbogacany o nowe rozwiązania oraz wtyczki.

sklepy internetowe Woocommerce

pozycjonowanie sklepu internetowego

Nie wiesz jak wypromować sklep internetowy? ImpactProject z Lublina zajmuje się skutecznym pozycjonowaniem sklepów www, dzięki czemu są bardziej popularne i zarabiają więcej. Jest to wymagające zadanie, ponieważ zazwyczaj asortyment składa się z kilkudziesięciu produktów, wielu kategorii i podstron. Konieczna jest optymalizacja sklepu internetowego, tak by działał według wskazówek wyszukiwarki. Pozycjonowanie sklepu internetowego to krok do pomnożenia zysków, zwiększenia ruchu użytkowników na stronie i wyprzedzenia konkurencji. Docieranie do Twojego sklepu www odbywa się z różnych źródeł, bądź tam gdzie są Twoi klienci aby odpowiadać na ich potrzeby zakupowe.

nasze sklepy internetowe mają:
certyfikat ssl

Gwarancja bezpiecznych zakupów dla Twoich klientów podczas przekazywania danych osobowych.

mobilnĄ WERSJĘ stronY

Dokonywanie zakupów z każdego miejsca na ziemi mając w dłoni smartfon - szybko i wygodnie. W dzisiejszych czasach zakupy mobilne to ważny element rynku.

narzędzia analityczne

Nie posiadając narzędzi analitycznych nie uda się trafić z produktem do odpowiedniej grupy. Sprawdzanie ruchu na sklepie internetowym nigdy nie było łatwiejsze.

podłączone płatności

Integracja Twojego sklepu internetowego z najpopularniejszymi płatnościami pozwoli klientom szybko dokonywać zakupów.

DOSTOSOWANĄ TREŚĆ

Tworząc sklepy internetowe Prestashop lub Woocommerce dbamy o ich widoczność w sieci. Jednym z fundamentów dobrego sklepu jest jego optymalizacja pod kątem wyszukiwarki i potrzeb użytkowników.

opiekĘ nad sklepem

Jeżeli brakuje Ci czasu na przeprowadzanie aktualizacji czy też dbaniu o bezpieczeństwo, chętnie Ci w tym pomożemy abyś mógł/mogła skupić się na biznesie i klientach.

wyślij teraz swoje zapytanie
Świadomie i dobrowolnie wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych, aby uzyskać odpowiedź na przesyłane przeze mnie zapytanie w formie elektronicznej za pomocą formularza powyżej. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez firmę ImpactProject Sp. z o. o. znajdują się w Polityce Prywatności i RODO.Twoje dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb odpowiedzi na Twoje pytanie na podstawie Twojej zgody(podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).