identyfikacja wizualna lublin

Co to jest identyfikacja wizualna? To symbole, które wpływają na rozpoznawalność firmy, na przykład logo, kolorystyka, hasło i stale używana czcionka. Spójność elementów to część strategii promocyjnej, która zapada w pamięć i wywołuje pozytywne skojarzenia. Biznes wyróżnia się wówczas na tle konkurencji i przynosi większe zyski. Oferujemy stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej, logo i księgi znaku oraz zaprojektowanie materiałów reklamowych.

tworzenie logo
firmy

Podczas projektowania logotypu znaczenie ma każdy szczegół, wybór koloru i jego nasycenie. Finalna wersja musi oddawać charakter przedsiębiorstwa, być nowoczesna, przemyślana i dobrze wykonana. Ta grafika stanie się stałym elementem Twojej firmy, który będzie umieszczany między innymi na stronie internetowej, w mediach społecznościowych, na plakatach i wizytówkach. Zaprojektowanie logotypu wymaga kilku dni intensywnej pracy i zaawansowanej wiedzy w zakresie grafiki komputerowej.

Mamy w ofercie również księgi identyfikacji wizualnej, określane jako księgi tożsamości lub Corporate Identity Guide. Jest to kompendium informacji o poprawnym korzystaniu z symboli, które tworzą spójny obraz firmy. Znajdują się tam wskazówki, dotyczące kolorów, oznaczenia budynku, plakatów, materiałów biurowych, szablonów prezentacji multimedialnych czy wiadomości e-mail. Księga identyfikacji wizualnej eliminuje wpadki, które mogłyby zaburzyć wizerunek firmy. Zbiór wskazówek ułatwia komunikację w przedsiębiorstwie i sprawia, że każdy oddział jest podobnie oznaczony i urządzony w spójnej kolorystyce. Dzięki temu firma jest uznawana za profesjonalną, wiarygodną i godną zaufania.

księga identyfikacji
wizualnej firm

projektowanie materiałów
reklamowych

ImpactProject zajmuje się także projektowaniem materiałów reklamowych, które mają wpływ na popularność i budują relacje firmy z otoczeniem. Mogą to być na przykład wizytówki, ulotki, bilbordy, gadżety, które przykuwają wzrok i wzbudzają zaciekawienie.

Korzystamy z najwyżej jakości wydruku, różnorodności faktur i opakowań. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i bierzemy pod uwagę wizerunek firmy. Tworzymy materiały reklamowe, które wybiera klient. Mogą to być profesjonalne wizytówki, katalogi, teczki, oryginalne plakaty, długopisy, kubki, smycze czy kalendarze.

wyślij teraz swoje zapytanie
Świadomie i dobrowolnie wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych, aby uzyskać odpowiedź na przesyłane przeze mnie zapytanie w formie elektronicznej za pomocą formularza powyżej. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez firmę ImpactProject Sp. z o. o. znajdują się w Polityce Prywatności i RODO.Twoje dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb odpowiedzi na Twoje pytanie na podstawie Twojej zgody(podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).