fotorelacja
videorelacja

Użytkownicy stron internetowych oraz sklepów zwracają dużą uwagę na wizualny efekt Twojego biznesu. Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji warto zainwestować w biznesowe zdjęcia dla firmy lub film video. Ciekawym przykładem jest film typu b-roll, krótki z miłymi dla oka przejściami prezentujący produkt czy usługę jaką chcesz zaprezentować. Podczas organizacji wydarzenia warto pamiętać o fotorelacji. Video z wydarzenia biznesowego będzie uniwersalnym materiałem promocyjnym.

fotorelacja ważnego firmowego wydarzenia

Skorzystaj z profesjonalnej obsługi fotograficznej kiedy organizujesz ważne firmowe wydarzenie. Wykonane zdjęcia otrzymasz od nas na płycie CD a także będzie można pobrać je z internetu. Jeżeli wolisz jednak oglądać je bezpośrednio przez internet, utworzymy specjalną galerię on-line w postaci strony internetowej one page. Zdjęcia są doskonałą pamiątką dla uczestników wydarzenia.

Jeżeli planujesz przebudowę strony internetowej, wykonamy dla Ciebie zdjęcia pracowników oraz biura w którym pracujecie. Będzie można je zamieścić także w mediach społecznościowych lub wizytówce Google Moja Firma.

Potrzebujesz zdjęć produktów do sklepu internetowego? Zapraszamy do kontaktu.

Zainwestuj w promocję swojej firmy za pomocą filmu video. Biznesowe video to uniwersalne narzędzi promocji które można wykorzystać na stronie internetowej firmy, w mediach społecznościowych czy wysłać inwestorowi aby przekonać go do współpracy.

Filmy są świetnym rozwiązaniem do wyjaśnienia użytkownikom korzystania z aplikacji, odpowiedzi na najczęstsze pytania oraz pokazania prostych rozwiązań technicznych w urządzeniach.

Wieloletnie doświadczenie oraz otwarta głowa pełna pomysłów na nowe możliwości, pozwala nam stworzyć film promocyjny dla Twojej firmy którego będzie zazdrościła konkurencja.

promocja biznesu
za pomocą video

co to jest
b-roll?

B-Roll to krótki materiał video, w którym dzięki odpowiednim przejściom możemy pokazać proste rzeczy w ciekawy sposób. Do tej pory b-roll był wykorzystywany do przełamania monotonnych ujęć w filmie. Obecnie to krótki materiał filmowy wykorzystywany najczęściej przez video blogerów.
W jaki sposób można wykorzystać b-roll w biznesie? Dzięki niemu można pokazać pracującą maszynę, ważne zebranie zarządu lub przygotowanie dania w restauracji.

W dzisiejszych czasach jak nigdy wcześniej zdjęcia oraz video mają wyjątkowe znaczenie. Profesjonalne zdjęcia poruszają nas na Instagramie, na YouTube oglądamy to co nas interesuje lub sami tworzymy materiały video dla naszych odbiorców.

Zarówno zdjęcia jak i film przyciągają partnerów biznesowych którzy coraz częściej chcą sponsorować kreatywnych twórców. Uniwersalne wykorzystanie fotografii i video daje szansę pokazania naszego biznesu z różnych stron. Odbiorcy Twoich produktów czy usług mają szansę poznać je lepiej, dzięki czemu szybciej dokonają wyboru.

dlaczego zdjęcia oraz video są ważne w biznesie?

wyślij teraz swoje zapytanie
Świadomie i dobrowolnie wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych, aby uzyskać odpowiedź na przesyłane przeze mnie zapytanie w formie elektronicznej za pomocą formularza powyżej. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez firmę ImpactProject Sp. z o. o. znajdują się w Polityce Prywatności i RODO.Twoje dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb odpowiedzi na Twoje pytanie na podstawie Twojej zgody(podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).