Główny filar naszej firmy to usługi związane z marketingiem internetowym – od stworzenia logotypu, przez stronę lub sklep internetowy aż po promocję Twoich działań w internecie. Kiedyś prowadzenie firmy w internecie było czymś wyjątkowym – dziś, firma w sieci to podstawa. Sposób poszukiwania klientów oraz docierania do nich odpowiadając na ich potrzeby jest podstawowym celem zapewnienia sobie płynności finansowej.

Podejmując z nami współpracę masz pewność używania legalnych narzędzi oraz sposobów docierania do swoich klientów. Śledzimy zmiany jakie dzieją się w internecie aby mieć wpływ na Twój rozwój.

ImpactProject, czyli “wpływowe projekty”.

Co Możemy Dla Ciebie Zrobić?

wyślij teraz swoje zapytanie
Świadomie i dobrowolnie wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych, aby uzyskać odpowiedź na przesyłane przeze mnie zapytanie w formie elektronicznej za pomocą formularza powyżej. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez firmę ImpactProject Sp. z o. o. znajdują się w Polityce Prywatności i RODO.Twoje dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb odpowiedzi na Twoje pytanie na podstawie Twojej zgody(podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).