Jesteśmy zespołem praktyków pracujących w branży zarządzania projektami od ponad 10 lat. Jeśli chcesz zmniejszyć ryzyko w zakresie zarządzania projektem, zwłaszcza tym finansowanym z funduszy zewnętrznych, powierz go nam.

1. Kompleksowego zarządzania projektem miękkim (np. finansowanym z EFS).
Najczęstszą przyczyną porażek w projektach jest nieodpowiednie nimi zarządzanie. Pozbądź się tej odpowiedzialności, powierz obowiązki specjalistom, a sam skoncentruj się na działaniach merytorycznych w projekcie i śpij spokojnie.
2. Doradztwem w zakresie zarządzania projektami, w szczególności w sytuacjach kryzysowych w projektach.
Radzisz sobie z bieżącym zarządzaniem projektem, ale zdarzyła się sytuacja nieprzewidziana i nie wiesz, jak się zachować, żeby osiągnąć cele projektu i nie zwracać dotacji? Skorzystaj z pomocy doradcy - praktyka, który na własnej skórze przećwiczył już setki takich sytuacji i wciąż zmaga się z kolejnymi.
3. Obsługa procesu promocyjnego projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, zgodnie z wytycznymi instytucji grantodawczej (działania promocyjne, reklamowe, marketing internetowy, tworzenie materiałów promocyjnych, reklama w Google, tworzenie stron www projektów).

Znajdziemy właściwe rozwiązanie, skuteczne w aspekcie pozyskania uczestników Twojego projektu i wymagań instytucji grantującej.

Projekty Unijne w ImpactProject to ponad 10 lat doświadczenia.

Zapytaj o bezpłatne pisanie wniosków unijnych lub pisanie wniosków o dofinansowanie.

napisz do nas, zapytaj o szczegóły

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h aby pomóc Ci w temacie projektów unijnych. Mamy wpływ na nasze działania, bo działamy, żeby mieć wpływ!

© Copyright 2013-2017 ImpactProject Sp. z o. o. | NIP 9462645026 | REGON 061591692 | KRS 0000472333