Piszemy wnioski za darmo, szukamy partnerów NGO

Przygotujemy za darmo wniosek dla NGO.

Organizacja specjalizująca się w pozyskiwaniu środków UE poszukuje do współpracy organizacji pozarządowej (fundacji, stowarzyszenia, itp.) z terenu całej Polski. Mile widziane województwo lubelskie i sąsiednie (mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie, podlaskie).

Warunek konieczny: organizacja musi posiadać obrót/przychód (liczy się również przychód z dotacji i subwencji) za ostatni zamknięty rok obrotowy w wysokości ok. 0,5 mln zł lub wyższy.

Poniżej główne założenia ewentualnej współpracy:

1. Naszym zadaniem jest przygotowywanie dla Państwa wniosków o dotacje, dostosowanych do Państwa potrzeb.

2. Przygotowanie wniosków jest dla Państwa zupełnie bezkosztowe - my zajmujemy się przygotowaniem całej koncepcji, budżetu, harmonogramu i przedkładamy do Państwa akceptacji.

3. Współpraca może być zawarta na okres dłuższy, lun krótszy, w zależności od Państwa preferencji.

4. Składane projekty będą projektami miękkimi, czyli będą dotyczyły różnego rodzaju kursów, warsztatów, szkoleń, doradztwa, staży, wsparcia psychologicznego itd.

5. Dzięki 12-letniemu doświadczeniu naszej kadry w projektach UE jesteśmy w stanie zrealizować różne projekty oraz pomóc Państwu w realizacji projektu po wygraniu dotacji.

W związku z tym, że nabory wniosków, w których mogą Państwo aplikować są już uruchomione, zachęcamy do jak najszybszego kontaktu, żebyśmy mogli przedstawić Państwu szczegóły naszej oferty. Do pozyskania są naprawdę duże środki.

Chętnie również usłyszymy Państwa potrzeby, wtedy poszukamy pod nie konkretnego konkursu.

Dalsze szczegóły tylko przez e-mail: info@impactproject.com.pl

© Copyright 2013-2017 ImpactProject Sp. z o. o. | NIP 9462645026 | REGON 061591692 | KRS 0000472333